Lista laureatów po etapie diecezjalnym

OWR - 04 czerwca 2014 r.

 

Miejsce

Punkty

Nazwisko i imię

Dekanat

katecheta

L.p.

1

74

Słodki Kacper

Skierniewice - Widok

Małgorzata Kozłowska

1.    

2

71

Kozińska Adrianna

Skierniewice - Widok

Małgorzata Kozłowska

2.    

3

70

Pawlak Anna

Skierniewice - Widok

Małgorzata Kozłowska

3.    

4

69,5

Stępień Aleksandra

Sochaczew - św. Wawrzyńca

ks. Mateusz Podkowiński

4.    

5

68,5

Badur Sylwia

Rawa Mazowiecka

Teresa Rusinowska

5.    

6

68

Błaszczak Barbara

Skierniewice - Widok

Małgorzata Kozłowska

6.    

7

66

Franaszek Kamila

Łowicz - Katedra

Jolanta Karczewska

7.    

8

65,5

Łaszcz Paulina

Łęczyca

Małgorzata Chrzęścińska

8.    

9

63

Dąbrowska Weronika

Rawa Mazowiecka

Teresa Rusinowska

9.    

10

60

Oskiera Magdalena

Mszczonów

Joanna Spurgjasz

10.        

11

57

Bedełek Jakub

Rawa Mazowiecka

s. Wiesława Hyzińska

11.        

12

55

Borecka Daria

Sochaczew - św. Wawrzyńca

ks. Mateusz Podkowiński

12.        

13

52

Golis Paulina

Łowicz - św. Duch

ks. Piotr Jóźwiak

13.        

14

51

Nogańska Zuzanna

Biała Rawska

Mariola Posmyk

14.        

15

48

Wujcik Agnieszka

Sanniki

Krystyna Wilczek

15.        

16

47

Głodek Małgorzata

Kutno - Woźniaków

ks. Sebastian Antosik

16.        

16

47

Góra Monika

Łęczyca

Bożena Kupis

17.        

17

46

Gusta Rafał

Głowno

Emilia Golis

18.        

18

45

Kosucka Wiktoria

Nowe Miasto nad Pilicą

Izabela Rogowska

19.        

18

45

Potrzebowska Monika

Biała Rawska

ks. Dariusz Karpiński

20.        

19

44,5

Binkiewicz Angelika

Biała Rawska

Marianna Biniszewska

21.        

20

44

Józwik Karolina

Sanniki

Urszula Kazusek

22.        

21

43,5

Kieszkowska Anna

Krośniewice

Alicja Wojciechowska

23.        

22

42

Pawłowska Paulina

Wiskitki

Agnieszka Wiśniewska

24.        

23

41

Antoniak Aleksandra

Skierniewice - św. Jakuba

Agnieszka Kamieniarz

25.        

23

41

Czerwiński Adrian

Piątek

Danuta Kulesza

26.        

24

40,5

Krawczyk Agnieszka

Mszczonów

Elżbieta Olborska

27.        

25

40

Supera Agata

Skierniewice - św. Jakuba

Ks. Grzegorz Krupa

28.        

26

39

Jędrasik Maciej

Żyrardów

ks. Kamil Goc

29.        

27

38

Markowska Marta

Wiskitki

Anna Ciszewska

30.        

27

38

Orlińska Sylwia

Sochaczew - św. Wawrzyńca

ks. Mateusz Podkowiński

31.        

28

37

Laskowski Daniel

Sochaczew - Boryszew

Justyna Kwiatkowska-Kornatko

32.        

28

37

Milczarek Agnieszka

Łowicz - Katedra

Joanna Szymańska

33.        

28

37

Zapałowski Łukasz

Kutno - Woźniaków

Renata Graczyk

34.        

29

36,5

Kraska Zuzanna

Nowe Miasto nad Pilicą

Izabela Rogowska

35.        

30

35

Tulwin Paweł

Żyrardów

ks. Kamil Goc

36.        

31

33

Świniarski Damian

Sochaczew - Boryszew

Justyna Kwiatkowska-Kornatko

37.        

32

32

Chodorowski Jakub

Kutno - św. Wawrzyńca

Małgorzata Woźniak

38.        

33

30,5

Mikołajczyk Karolina

Piątek

ks. Michał Szkupiński

39.        

34

29,5

Brzozowski Łukasz

Łowicz - Katedra

Piotr Miazek

40.        

34

29,5

Kwiatkowska Paulina

Sanniki

s. Elżbieta Kleban

41.        

34

29,5

Szymańska Klaudia

Żychlin

Ewa Dałek

42.        

35

29

Florczak Piotr

Kutno - św. Wawrzyńca

Jolanta Krupińska

43.        

35

29

Kacprzak Marta

Krośniewice

s. Monika Siwek

44.        

36

27,5

Cuprjak Marika

Nowe Miasto nad Pilicą

Ks. Jarosław Orliński

45.        

37

27

Kociak Marta

Piątek

Emilia Golis

46.        

38

25,5

Drężek Julia

Sochaczew - Boryszew

Artur Czarnecki

47.        

39

23,5

Traczyk Łukasz

Żychlin

Jolanta Trawińska

48.        

40

23

Anielak Klaudia

Krośniewice

Dorota Rutkowska

49.        

40

23

Machelski Tymoteusz

Wiskitki

ks. Piotr Rudnicki

50.        

40

23

Zawierucha Jagoda

Łęczyca

Bożena Kupis

51.        

41

19

Moszczyńska Milena

Głowno

Emilia Chmielewska

52.        

42

18

Andrzejewska Joanna

Kutno - św. Wawrzyńca

Krystyna Sobczyk

53.        

42

18

Więcek Łukasz

Łowicz - św. Duch

ks. Witold Panek

54.        

43

17

Kałuża Monika

Głowno

Emilia Chmielewska

55.        

43

17

Skrok Wiktor

Lubochnia

Ks. Marcin Borządek

56.        

44

16,5

Grzelecki Mateusz

Żyrardów

Tomasz Piwowarski

57.        

45

15

Kruś Mateusz

Lubochnia

Ks. Marcin Borządek

58.        

46

14,5

Kruk Kamil

Łowicz - św. Duch

Bogumiła Waracka

59.        

46

14,5

Szczurek Sandra

Skierniewice - św. Jakuba

Danuta Bigos

60.        

47

14

Krawczyk Piotr

Lubochnia

Ks. Marcin Borządek

61.