Wyniki Finału OWR dla szkół gimnazjalnych 2012

Etap Diecezjalny

 

Błąd przy przepisywaniu wyników przez organizatorów olimpiady spowodował, że pierwsze miejsca są ex aequo.

Za pomyłkę organizatorzy najmocniej przepraszają.

 

Najnowsze wyniki wyglądają następująco.

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Katecheta

Dekanat

Szkoła

Parafia

1

Bedełek Aleksandra

Małgorzata Ciesielska

Rawa Maz.

Pub. G. Cielądz

Sierzchowy

1

Stolińska Oliwia

Monika Sobolewska

Piątek

G. Krzyżanów

Strzegocin

2

Rudnicka Natalia

Emilia Chmielowska

Głowno

G. II Mąkolice

Mąkolice

2

Szczęsna Marta

Marcin Poznański

Kutno - św. Wawrzyńca

G. Łanięta

Łanięta

3

Rześna Kamila

Jolanta Karczewska

Łowicz - Katedra

G. Błędów

Łowicz Korabka

3

Czajka Grzegorz

o. Piotr Różański

Łowicz – Katedra

G. Pijarskie Łowicz

Katedra Łowicz

3

Łaszcz Paulina

Małgorzata Chrzęścińska

Łęczyca

G. Grabów

Grabów

3

Hyży Aleksandra

S. Alesia Syrets

Wiskitki

G. Szymanów

Boryszew

 

4

Papierowski Krystian

Monika Kalota

Sochaczew - św. Wawrzyńca

G. nr 3 Sochaczew

Chodaków

4

Marczak Magda

Ks. Cezary Porada

Nowe Miasto

G. Lubania

Lubania

4

Kołodziejska Karolina

Ks. Mariusz Makowski

Łowicz – Święty Duch

G. nr 4 Łowicz

Łowicz Święty Duch

5

Zawdzka Agata

Izabela Rogowska

Nowe Miasto

G. N. Miasto

N. Miasto

5

Gogól Agata

Ks. Paweł Pełka

Lubochnia

G. Lubochnia

Lubochnia

6

Zając Agata

Krystyna Zając

Rawa Maz.

G. Głuchów

Głuchów

6

Przybyszewski Wojciech

Tomasz Mokrzycki

Skierniewice - Widok

G. nr 2 Skierniewice

Skierniewice św. Stanisław

6

Gołembiewska Katarzyna

Elżbieta Olborska

Żyrardów

G. Radziejowice

Radziejowice

7

Znajdek Katarzyna

Renata Brzezińska-Panek

Łowicz - Katedra

G. Popów

Łowicz-Katedra

7

Stachniak Klaudia

Ks. Cezary Porada

Nowe Miasto

G. Lubania

Lubania

7

Ziółkowska Paulina

Anna Ciszewska

Wiskitki

G. Puszcza Mariańska

Puszcza Mariańska

7

Regulska Ewelina

Małgorzata Ciesielska

Rawa Maz.

P.G. Cielądz

Sierzchowy

7

Pawłowska Paulina

Tomasz Skop

Wiskitki

G. Wiskitki

Guzów

8

Zbądzki Jakub

Danuta Bigos

Skierniewice - św. Jakuba

G. Maków

Maków

8

Kwatek Sandra

Zofia Adamczyk

Rawa Maz.

G nr 2 Rawa Maz.

Kurzeszyn

8

Wróbel Marta

Ks. Andrzej Wacławiak

Biała Rawska

G. Biała Rawska

Grzymkowice

8

Krysicki Jakub

Emilia Golis

Piątek

G. Bielawy

Bielawy

9

Łopacińska Aneta

Małgorzata Chrzęścińska

Łęczyca

G. Grabów

Siedlec

9

Olasek Laura

s. Judyta Kowalska

Żyrardów

ZS nr 4 Żyrardów

Żyrardów MB Pocieszenia

9

Ostrowska Liliana

Ks. Cezary Porada

Nowe Miasto

G. Lubania

Lubania

10

Góraj Eliza

Zofia Adamczyk

Rawa Maz.

G. nr 2 Rawa Maz

Wysokienice

11

Gałka Bogna

Krystyna Sobczyk

Kutno - św. Wawrzyńca

G. nr 1 Kutno

Kutno św. Jadwiga

11

Lenarcik Beata

Urszula Kazusek

Sanniki

G. Słubice

Zyck

11

Szepietowska Estera

Małgorzata Chrzęścińska

Łęczyca

G. Grabów

Grabów

12

Cichocka Anna

s. Judyta Kowalska

Żyrardów

ZS nr 4 Żyrardów

Żyrardów MB Pocieszenia

12

Lipska Izabela

Krystyna Zając

Rawa Maz.

G. Głuchów

Wysokienice

14

Grochala Witold

Małgorzata Supera

Skierniewice - św. Jakuba

G. Słupia

Słupia

14

Jankowska Zuzanna

Maria Biniszewska

Biała Rawska

G. Wilków

Wilków

15

Grabowicz Marta

Emilia Golis

Piątek

G. Bielawy

Waliszew

15

Nowicka Aleksandra

Urszula Kazusek

Sanniki

G. Słubice

Zyck

16

Biedrzycka Małgorzata

Ks. Andrzej Wacławiak

Biała Rawska

G. Biała Rawska

Biała Rawska

16

Sygitowicz Edyta

Urszula Rybak

Lubochnia

G. Czerniewice

Krzemienica

18

Głodek Natalia

Jacek Gałka

Kutno - Woźniaków

G. Byszew

Witonia

18

Maciejewski Jakub

Justyna Kornatko

Sochaczew - Boryszew

G. Chopina Sochaczew

Boryszew

18

Olczak Katarzyna

S. Ewa Martenka

Sanniki

G. Sanniki

Sanniki

19

Gawroński Mateusz

Cecylia Cieszyńska

Łowicz - Święty Duch

G. nr 2 Łowicz

Łowicz D. Pasterz

19

Kowalska Anna

Jolanta Trawińska

Żychlin

G. Żychlin

Śleszyn

20

Borecka Marlena

Ks. Grzegorz Krupa

Sochaczew - św. Wawrzyńca

G. Młodzieszyn

Młodzieszyn

20

Grzegorczyk Iga

Agnieszka Polus

Lubochnia

G. Inowłódz

Inowłódz

20

Szymajda Patrycja

Jolanta Trawińska

Żychlin

G. Żychlin

Żychlin

21

Kęska Adrianna

Roman Kowalski

Sochaczew - Boryszew

G. Rybno

Rybno

21

Stępień Aleksandra

Ks. Grzegorz Krupa

Sochaczew - św. Wawrzyńca

G. Młodzieszyn

Młodzieszyn

23

Kaczorowska Natalia

Anna Romańczuk

Głowno

ZS Popów

Waliszew

23

Kryska Sylwia

Marcin Poznański

Kutno - św. Wawrzyńca

G. Łanięta

Łanięta

24

Głodek Małgorzata

Jacek Gałka

Kutno - Woźniaków

ZS Byszew

Witonia

24

Guzek Rafał

Stanisława Czyżak

Łowicz - Święty Duch

G. Nowe Zduny

Bąków

24

Materska Sandra

Ks. Paweł Pietrzak

Mszczonów

G. Mszczonów

Mszczonów św. Jan Chrz.

24

Pąśko Hubert

Agnieszka Kamieniarz

Skierniewice - św. Jakuba

G. Godzianów

Janisławice

25

Okuńska Marlena

Elżbieta Kucia

Krośniewice

G. Chodów

Dzierzbice

26

Bartnicki Michał

Jacek Gałka

Kutno - Woźniaków

ZS w Byszewie

Woźniaków

26

Cieślikowska Małgorzata

Norbert Koscielniak

Żyrardów

ZS nr 3 Żyrardów

Żyrardów Cyryl i Metody

26

Strzelecka Anna

Ewa Dałek

Żychlin

G. Żychlin

Żychlin

27

Zbytniewski Marcin

Justyna Kornatko

Sochaczew - Boryszew

G. Chopina Sochaczew

Kąty

28

Nowak Patrycja

Alicja Wojciechowska

Krośniewice

G. Ostrowy

Lubień Kujawski

28

Sobczyk Magdalena

Ks. Wojciech Kluska

Głowno

G. Dmosin

Kołacinek

30

Ciężka Aleksandra

Cyprian Lewandowski

Wiskitki

G. Wiskitki

Miedniewice

30

Komorowska Karolina

Elżbieta Kucia

Krośniewice

G. Chodów

Dzierzbice

31

Zdunek Emilia

S. Alesia Syrets

Wiskitki

G. Szymanów

Podkowa Leśna św. Krzysztof